ПРО НАС

Історія компанії

Історія НІЦ "ЗТЗ-Сервіс" починається в 1954 році, як підрозділу Запорізького трансформаторного заводу, який займався збиранням, монтажем та випробуванням силових трансформаторів. Як самостійне підприємство НІЦ "ЗТЗ-Сервіс" існує з 1991 року.

В наступні роки основним напрямком діяльності НІЦ "ЗТЗ-Сервіс" є сервіс силового трансформаторного обладнання, що включає послуги випробування та оцінки технічного стану трансформаторів, ремонт на місті встановлення, розробку конструкторських проектів модернізації конструкцій трансформаторів та реакторного обладнання, що застаріло, з метою підвищення експлуатаційної надійності та подовження строку слубжи.

ЗТЗ-Сервис

Наказом № 234 від 05.08.1999р. Міністерства енергетики України НІЦ "ЗТЗ-Сервіс" було визначено головною організіцєю Міненерго України в галузі ремонту трансформаторного обладнання, оцінці його технічного стану, а також визначення необхідності капітальних ремонтів та можливості подальшої екслуатації трансформаторного обладнання, що відпрацювало свій технічний ресурс.

Рішенням №РШ-II 0.22.101-12 НІЦ "ЗТЗ-Сервіс" затверджено в якості постачальника ДП НАЕК "Енергоатом".

Якість робіт НІЦ "ЗТЗ-СЕРВІС" відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, що підтверджено сертифікатом SGS. Сертифікат НІЦ "ЗТЗ-СЕРВІС" отримав в 1998 році і постійно підтверджує в ході ресертифікаційних аудитів (Сертифікат HU09 / 4350).

Коллектив

За час нашої діяльності, а це більше 30 років, нами напрацьовано великий досвід в області діагностики, ремонтів і модернізації трансформаторного і реакторного обладнання, як виробництва Запоріжтрансформатор так і інших заводів-виробників.

За останні 10 років за участю персоналу НІЦ "ЗТЗ-СЕРВІС" відремонтовано понад 140 силових трансформаторів і реакторів, проведена діагностика понад тисячи силових, перетворювальних і вимірювальних трансформаторів.

Серед наших замовників за ці роки були всі атомні електростанції України і більшість атомних електростанцій Росії, значна кількість гідро і теплових електростанцій, об'єкти ближнього і далекого зарубіжжя: Литва, Словаччина, Казахстан, Грузія, Дагестан, Болгарія, Молдова, Вірменія, Аргентина, Іран, Єгипет, Китай.

Крім трансформаторів ZTR в останні роки нами виконано багато робіт з конструкторської оцінки, обстеженню і ремонту трансформаторів інших відомих світових виробників: ABB, Siemens, Jeumont Schneider, TRO, Fuji Electric, ТТЗ, МЕЗ.

Вгору